درباره ما

بسمه تعالی

مقدمه :

امروزه آرامستان های شهر و دیارمان بدون شک یکی از مهمترین مکانهای زیارتی آن دسته از عزیزانی است که به نوعی دل در گرو عزیز سفر کردشان دارند. بدیهی است چنین مکانهایی، زیبایی خاص خودشان را می طلبد. بطبع انتخاب سنگ مزار بر سر قبور شهدا و سایر عزیزان از دست رفته از درجه و اهمیت بالایی بر خوردار است چرا که هر رهگذری برای لحظه ای و یا دقایقی که پای مزار عزیزش می نشیند با دیدن سنگهای مزار خوب و زیبا احساس تسلی خاطر نموده و موجب رضایتمندی وی در حسن سلیقه و هنرمندی خدمات سنگ را هویدا می سازد در این راستا مدیریت سنگ طهران ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به بازمندگان آن مرحوم و عزیز از دست رفته افتخار دارد با ارائه انواع سنگ های مزار آن گونه که در سلیقه و باور شما عزیزان نقش می بندد در دنیای واقعی آن را به اجرا در آورده و همگام با سفارشات و متد های روز در چهارچوب قوانین آرامستان های مورد نظر طراحی و اجرا نماید.

هدف اصلی :

هدف ما از راه اندازی این سایت کمک به شما عزیزان در راستای انتخاب بهتر ، راحت تر ، سریعتر و زیباتر سنگ مزار و آشنایی با ابعاد و قوانین استاندارد سازمان محترم بهشت زهرا (س) می باشد .

قوانین و مقررات :

۱_ طبق دستور سازمان محترم بهشت زهرا (س) نصب هر گونه چراغ ، نیمکت ، کتیبه و گلدان در هر یک از قطعات بهشت زهرا ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد .

۲_ نصب هر گونه سنگ با باغچه و یا ارتفاع قرنیز در قطعات توسعه ( قطعات صد به بالا ) ممنوع می باشد .

۳_ نصب سنگ با ارتفاع قرنیز ۱۰ سانت در قطعات یک تا صد با صدور مجوز سازمان باید صورت گیرد و بیش از این ارتفاع غیر قانونی می باشد .

۴_ اندازه و ابعاد نصب سنگها در قطعات یک طبقه ۵۰*۱۰۰ و در قطعات دو و سه طبقه ۶۰*۱۸۰ بوده و در صورت عدم رعایت ابعاد ، سنگ مورد نظر توقیف گردیده و پیگرد قانونی دارد .

۵_ زمان ورود و صدور مجوز برای هر سنگ از شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت ۸ صبح الی ۲ بعد از ظهر و در روز چهار شنبه تا ساعت ۱۲ ظهر بوده و بعد از این ساعت تعطیل می باشد . در روزهای پنج شنبه و جمعه نصب هر گونه سنگ ممنوع میباشد .( به دلیل شلوغی و زیارت اهل قبور )

۶_ زمان نصب هر سنگ از لحظه ورود به سازمان تا نصب حد اکثر ۴۸ ساعت بوده و در صورت طولانی تر شدن این زمان سازمان بهشت زهرا مسئول می باشد .

۷_ هر گونه اشکال و مورد در نصب و سیمان سنگ ، مربوط به سازمان بوده (واحد سنگتراشی) و سنگ فروش مسئول نمیباشد . امیدواریم بتوانیم یادگاری ارزنده و خدمتی شایسته را به شما عزیزان ارائه دهیم .

مدیریت سایت : فرشید شیخی


سنگ طهران پیشرو در خدمات دهی